Klimatyzacja Warszawa - serwis klimatyzacji, montaż klimatyzatora. Przeglądy urządzeń klimatyzujących. Bezpłatna wycena klimatyzacji domu, klimatyzacji biura oraz klimatyzacji mieszkania​
Klimatyzacja cennik
Poznaj ceny klimatyzacji. Klimatyzacja Warszawa, ceny. Cena montażu klimatyzacji. Ceny klimatyzatorów

Udostępnij

Cena klimatyzacji ze względu na rodzaj klimatyzatora

Rodzaje klimatyzacji dla domu lub mieszkania opisaliśmy na naszej stronie.

Klimatyzacja ścienna cennik

Klimatyzatory ścienne, tak zwane klimatyzatory split są najpopularniejszymi obecnie rozwiązaniami klimatyzacji dla domu lub mieszkania. Ceny samych urządzeń do klimatyzacji spadły i najtańszy klimatyzator ścienny, w promocji w jednej z sieci handlowych, można kupić klimatyzację ścienną już za 1499 zł.

Dzięki promocji, jest to obecnie najtańszy klimatyzator do kupienia. Dostawa jest bezpłatna, więc można montować ten klimatyzator w mieszkaniach w Warszawie, jak i w domach pod Warszawą.

W przypadku klimatyzacji ściennej typu split, konieczny jest montaż przez serwis klimatyzacji. Klimatyzację split musi montować profesjonalny i certyfikowany serwis, ponieważ w tego typu urządzeniach znajdują się niebezpieczene dla środowiska i nas samych gazy oraz czynniki chłodnicze.

Klimatyzacja typu split do domu ma jeszcze jedną znaczącą zaletę. Gwarancja i naprawy gwarancyjne. Nie musimy nigdzie wozić klimatyzatora. Powinien tym zająć się serwis montujący klimatyzację.

Niezależnie czy montujemy klimatyzację w Markach, czy w Radzyminie to po stronie serwisu klimatyzacji leży naprawa gwarancyjna oraz wiele innych spraw, który przy zakupie i montaży we własnym zakresie (klimatyzatory przenośne, klimatyzatory podłogowe), musielibyśmy załatwić sami.

Montaż klimatyzacji zależy od, rejonu  w jakim ma być zamontowana klimatyzacja, warunków montażu, czyli miejsca gdzie ma być zainstalowany klimatyzator oraz doświadczenia serwisu.

Cena klimatyzacji ściennej z montażem na terenie Warszawy to koszt 3000-9000 zł. Cena zależy od rodzaju i producenta urządzenia chłodzącego oraz trudności montażu, czyli miejsca montażu.

Nie zawsze jednak należy kierować się ceną. Różnica w wykonaniu montażu klimatyzacji może być znacząca.

Serwisy które mają większe doświadczenie, klimatyzację w naszym mieszkaniu, zamontują klimatyzator szybko, posprzątają po sobie oraz ładnie wykończą wszystkie otwory i elementy po montażu.

Jeżeli szukasz dobrego serwisu klimatyzacji, zapraszamy do nas

Klimatyzacja podłogowa cennik. Klimatyzator przenośny cena

Alternatywą dla klimatyzacji z montaże, jest klimatyzator przenośny do mieszkania. Jest to klimatyzacja podłogowa.

Z reguły tego typu klimatyzatory są na kołach, żeby łatwo można było je przemieszczać i posiadają rurę odprowadzającą ciepło, którą należy wyprowadzić na zewnątrz chłodzonego pomieszczenia.

Obecnie klimatyzatory podłogowe do domów i do mieszkań są również bardzo eleganckie i ciche.

Klimatyzator Electrolux Przenośny
Klimatyzator Electrolux Przenośny

Ceny klimatyzatorów podłogowych zaczynają się od 600-700 zł. Są to jednak urządzenia bardziej do wentylacji, niż do klimatyzacji mieszkania.

Ceny dobrej jakości i wydajności klimatyzatorów przenośnych są porównywalne z klimatyzacją ścienną.

W przypadku klimatyzacji przenośnej nie musimy jednak korzystać z serwisu do montażu klimatyzacji. Czyli koszt zakupu i transportu klimatyzacji to całkowity koszt klimatyzacji do mieszkania lub do domu.

Ceny klimatyzacji przenośnej, czyli tak zwanej klimatyzacji podłogowej, to koszt około 1500 zł.

Klimatyzacja kasetonowa cena

Klimatyzatory kasetonowe są przeznaczone do chłodzenia dużych powierzchni, z reguły klimatyzują biura w centrum Warszawy lub innych dużych miast.

Można je zamontować również w mieszkaniu lub domu w Ząbkach lub Zielonce. Takie rozwiązanie stosowane jest raczej w domach o powierzchni powyżej 300 m2.

Ponieważ klimatyzatory kasetonowe mają dużą moc, ich ceny zaczynają się od 2500 -3000 zł. Montaż instalacji kasetonowej jest zdecydowanie trudniejszy niż w przypadku klimatyzacji ściennej.

Ceny klimatyzacji kasetonowej wraz z montażem trudno określić, bo bardzo wiele zależy od układu budynku, w któryma być instalowana taka klimatyzacja.

Cena klimatyzacji kasetonowej w Warszawie i okolicach wraz z montażem to , to koszt od 5000-6000 zł dla jednaj najtańszej jednostki z prostym montażem.

Klimatyzacja kanałowa cena

Klimatyzacja kanałowa jest najbardziej zaawansowanym i skomplikowanym systemem klimatyzacji. Z reguły stosowana jest w hotelach oraz biurach.

W przypadku montażu klimatyzacji kanałowej w domu w Wołominie koszt instalacji kanałowej to co najmniej 20 tys złotych.

W mieszkaniach zarówno w Warszawie, jak i w innych miastach Polski, nie ma możliwości instalacji kanałowej.

Podana cena jest ceną orientacyjną, ponieważ przy klimatyzacji kanałowej, należy zacząć od zaprojektowania takiej instalacji już podczas projektowania domu lub biura.

Cena klimatyzacji podsumowanie

Podsumowując, klimatyzacja do domu w Markach lub mieszkania w Warszawie może kosztować od 1500 zł do 20 000 zł. Właściwie górnej granicy nie na. Cena zależy od ilości jednostek chłodzących i sposobu instalacji.

W innych rejonach Polski cena klimatyzatora wraz z montażem może się trochę różnić, ale raczej niewiele.

Przy wyborze rodzaju klimatyzacji warto kontaktować się ze sprawdzonymi firmami od instalacji klimatyzacji, ponieważ dzięki doświadczeniu, mogą najlepiej doradzić przy wyborze rodzaju klimatyzatora i sposobie montażu

Chcesz otrzymywać od nas wiadomości?

Podaj swój adres e-mail

Więcej do odkrycia

Klimatyzacja cennik
Klimatyzacja

Klimatyzacja cennik

Poznaj ceny klimatyzacji. Klimatyzacja Warszawa, ceny. Cena montażu klimatyzacji. Ceny klimatyzatorów

Potrzebujesz klimatyzacji do biura lub domu?

Zapewnimy Ci dobry klimat

Klimatyzacja w Twojej firmie